inschrijvingen

Inschrijvingen 2018/2019

I = Wedstrijd informatie
P = Inschrijving op programma
N = Inschrijving op naam

Datum       
Wedstrijd Zwembad Inzwemmen /
aanvang
Discipline I P N 

zo 30-09-18

LAC deel 1

Zwembad Almere-Poort
Pierre de Coubertinlaan 6
1362 IB Almere

 

 Vrijwillig

 

P

N 

               

zo 07-10-18

NZC deel 1

Sportcentrum Wethouder
F.B. Duran
Ouderkerkerlaan 10
1112 BE Diemen

14.45 / 15.15

Junioren, Jeugd
& senioren

 

P

N

               
zo 11-11-18 LAC deel 2 

Zwembad De Meerkamp
Van der Hooplaan 239
1185 LN Amstelveen

 16.00 / 16.30  Vrijwillig      

za 17-11-18

Regiokampioen-
schappen Korte baan

Sportcomplex
Kon. Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp

 13.30 / 14.00

 Genodigden

     

zo 18-11-18

Regiokampioen-
schappen Korte baan

Sportcomplex
Kon. Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp

 13.30 / 14.00

 Genodigden

     

za 24-11-18

Regiokampioen-
schappen Korte baan

Sportcomplex
Kon. Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp

 13.30 / 14.00

 Genodigden

     

zo 25-11-18

Regiokampioen-
schappen Korte baan

Sportcomplex
Kon. Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp

 13.30 / 14.00

 Genodigden

     
               

zo 09-12-18

Minioren-Junioren
circuit deel 2

Zwembad De Waterlelie
Dreef 7
1431 WC Aalsmeer

 13.30 / 14.00

Minioren / Junioren 

     
               

zo 03-03-19

Minioren-Junioren
circuit deel 3

Zwembad De Waterlelie
Dreef 7
1431 WC Aalsmeer

 13.30 / 14.00

 Minioren / Junioren

     
               
za 18-05-19

Regiokampioen-
schappen Lange baan

Amerenabad Amersfoort
De Velduil 2
3815 XT Amersfoort

13.30 / 14.00

Genodigden

 
 

zo 19-05-19

Regiokampioen-
schappen Lange baan

Amerenabad Amersfoort
De Velduil 2
3815 XT Amersfoort

13.30 / 14.00

Genodigden

     

za 25-05-19

Regiokampioen-
schappen Lange baan

Amerenabad Amersfoort
De Velduil 2
3815 XT Amersfoort

13.30 / 14.00

Genodigden

     

zo 26-05-19

Regiokampioen-
schappen Lange baan

Amerenabad Amersfoort
De Velduil 2
3815 XT Amersfoort

13.30 / 14.00

Genodigden

     
               

za 01-06-19

Miniorenfinales

Sportcomplex
Kon. Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp

13.30 / 14.00

Genodigden

     

zo 02-06-19

Miniorenfinales

Sportcomplex
Kon. Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp

13.30 / 14.00

Genodigenden

     
-- -- -- --

Prijsuitreiking
Zomer Clubkamp.
& BBQ

Clubhuis TTV Amstelveen
Landtong 14
1186 GP Amstelveen

 16.00

Iedereen